BP0BA3750A700
BP0BA3750A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BAND PASS FILTER
Packaging: Tray
Package / Case: 19-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.75GHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 330MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BAND PASS FILTER, Packaging: Tray, Package / Case: 19-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.75GHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 330MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0BA3750A700 BP0BA3750A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning 3750 MHZ