BP0CA0770A700
BP0CA0770A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BANDPASS 770MHZ 23ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 23-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.340" L x 0.156" W (8.64mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 770MHz
Insertion Loss: 1.28dB
Bandwidth: 350MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 770MHZ 23ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 23-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.340" L x 0.156" W (8.64mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 770MHz, Insertion Loss: 1.28dB, Bandwidth: 350MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції BP0CA0770A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0CA0770A700 Виробник : AVX AVX-BP-Series-1223661.pdf Signal Conditioning Size 3416 Fc0.77GHz PB 0.62 to 0.97GHz