BP0CA0810A700
BP0CA0810A700 KYOCERA AVX
AVX_MLO_LP_Filters-1386987.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 1610Mhz 2616 SMT Low Pass Filter
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 810MHZ 23SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 23-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 810MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 349MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції BP0CA0810A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0CA0810A700 BP0CA0810A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 810MHZ 23SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 23-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 810MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 349MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)