BP0CA0855A700
BP0CA0855A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BAND PASS FILTER
Packaging: Tray
Package / Case: 23-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 855MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 361MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: BAND PASS FILTER, Packaging: Tray, Package / Case: 23-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.341" L x 0.156" W (8.67mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 855MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 361MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.