BP0CA1610A700
BP0CA1610A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 1.61GHZ 23ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 23-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.340" L x 0.156" W (8.64mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.61GHz
Insertion Loss: 1.1dB
Bandwidth: 780MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 46 шт:
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 1.61GHZ 23ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 23-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.340" L x 0.156" W (8.64mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.61GHz, Insertion Loss: 1.1dB, Bandwidth: 780MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції BP0CA1610A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0CA1610A700 BP0CA1610A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning Size 3416 Fc1.61GHz PB 1.27 to 2.05GHz