BP0DA0595A700
BP0DA0595A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 595MHZ 25SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.402" L x 0.156" W (10.20mm x 3.97mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 595MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 289MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 595MHZ 25SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 25-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.402" L x 0.156" W (10.20mm x 3.97mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 595MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 289MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0DA0595A700 BP0DA0595A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning 0595 MHZ