BP0EA0290A700
BP0EA0290A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 290MHZ 30SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 30-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 290MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 105MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 290MHZ 30SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 30-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 290MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 105MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.