BP0EA0430A700
BP0EA0430A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 430MHZ 30SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 30-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 430MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 219MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 430MHZ 30SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 30-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 430MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 219MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.