BP0EA1980A700
BP0EA1980A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 1.98GHZ 30ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.98GHz
Insertion Loss: 0.85dB
Bandwidth: 1.21GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 1.98GHZ 30ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 30-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.98GHz, Insertion Loss: 0.85dB, Bandwidth: 1.21GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції BP0EA1980A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA1980A700 BP0EA1980A700 Виробник : Kyocera AVX AVX_BP_Series-2956216.pdf Signal Conditioning Size 4617 Fc1.98GHz PB 1.47 to 2.68GHz