BP0EA2090A700
BP0EA2090A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 2.09GHZ 30ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.09GHz
Insertion Loss: 0.96dB
Bandwidth: 1.3GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 2.09GHZ 30ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 30-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.09GHz, Insertion Loss: 0.96dB, Bandwidth: 1.3GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції BP0EA2090A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA2090A700 BP0EA2090A700 Виробник : AVX AVX-BP-Series-1223661.pdf Signal Conditioning Size 4617 Fc2.09GHz PB 1.54 to 2.84GHz
товару немає в наявності
BP0EA2090A700 BP0EA2090A700 Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_BP0EA2090 Spec fix.pdf Signal Conditioning Size 4617 Fc2.09GHz PB 1.54 to 2.84GHz