BP0EA2540A700
BP0EA2540A700 Kyocera AVX
AVX_BP_Series-2956216.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning Size 4617 Fc2.54GHz PB 2.02 to 3.21GHz
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 2.54GHZ 30ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 30-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.54GHz, Bandwidth: 1.19GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA2540A700 BP0EA2540A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Description: RF FILT BAND PASS 2.54GHZ 30ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.54GHz
Bandwidth: 1.19GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)