BP0EA3180A700
BP0EA3180A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 3.18GHZ 30ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 30-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.18GHz
Insertion Loss: 0.97dB
Bandwidth: 1.69GHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 3.18GHZ 30ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 30-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.18GHz, Insertion Loss: 0.97dB, Bandwidth: 1.69GHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції BP0EA3180A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA3180A700 BP0EA3180A700 Виробник : Kyocera AVX AVX_BP_Series-2956216.pdf Signal Conditioning Size 4617 Fc3.18GHz PB 2.45 to 4.14GHz