BP0EA4363A700
BP0EA4363A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILT BAND PASS 4.363GHZ 30SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 30-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.363GHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 1.064GHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 4.363GHZ 30SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 30-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.363GHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 1.064GHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.