BP0EA4440A700
BP0EA4440A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTR BANDPASS 4.44GHZ 30ULGA
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Standard Clock Oscillators SG-8018CA 40.4440M-TJHPA0: MHZ OSC 1.8V 3.3V +/-50PPM -40 105C O/E 1K TR.
Інші пропозиції BP0EA4440A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0EA4440A700 BP0EA4440A700 Виробник : KYOCERA AVX SG_8018CA-1994729.pdf Standard Clock Oscillators SG-8018CA 40.4440M-TJHPA0: MHZ OSC 1.8V 3.3V +/-50PPM -40 105C O/E 1K TR