BP0FA1130A700
BP0FA1130A700 KYOCERA AVX
AVX_BP_Series-2956216.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning Size 5021 Fc1.13GHz PB 0.89 to 1.44GHz
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILT BAND PASS 1.13GHZ 31ULGA, Packaging: Tray, Package / Case: 31-ULGA, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.866" L x 0.206" W (21.99mm x 5.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.13GHz, Insertion Loss: 1.43dB, Bandwidth: 550MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Інші пропозиції BP0FA1130A700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0FA1130A700 BP0FA1130A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Description: RF FILT BAND PASS 1.13GHZ 31ULGA
Packaging: Tray
Package / Case: 31-ULGA
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.866" L x 0.206" W (21.99mm x 5.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.13GHz
Insertion Loss: 1.43dB
Bandwidth: 550MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)