BP0IA0120A700
BP0IA0120A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BAND PASS FILTER
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 120MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 54MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: BAND PASS FILTER, Packaging: Tray, Package / Case: 45-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 120MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 54MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0IA0120A700 BP0IA0120A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX_BP_Series-2956216.pdf Signal Conditioning 0120 MHZ