BP0IA0170A700
BP0IA0170A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 170MHZ 45SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 170MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 100MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
на замовлення 60 шт:
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 170MHZ 45SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 45-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 170MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 100MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0IA0170A700 BP0IA0170A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX_BP_Series-2956216.pdf Signal Conditioning 0170 MHZ