BP0IA0175A700
BP0IA0175A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 175MHZ 45SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 175MHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 103MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 175MHZ 45SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 45-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.600" L x 0.250" W (15.24mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 175MHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 103MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0IA0175A700 BP0IA0175A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning 0175 MHZ