Продукція > KYOCERA AVX > BP1206A2250ANTR\500
BP1206A2250ANTR\500
BP1206A2250ANTR\500 KYOCERA AVX
BP1206-LGA-Filter.pdf#page=2
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 2.25GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.25GHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - BP1206A2250ANTR/500 - Bandpassfilter, 1.85GHz bis 2.65GHz, 1206 [metrisch 3216], 4-polig, Produktreihe BP, tariffCode: 85480090, Filtergehäuse / Bauform: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Filtertyp: Bandpass, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: BP Series, productTraceability: No, Durchlassfrequenz: 1.85GHz to 2.65GHz, Anwendungen HF-Filter: Antenna Matching, Mobile Communications, Radar, Satellite TV Receivers, Vehicle Location Systems, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP1206A2250ANTR/500 BP1206A2250ANTR/500 Виробник : KYOCERA AVX 4489543.pdf Description: KYOCERA AVX - BP1206A2250ANTR/500 - Bandpassfilter, 1.85GHz bis 2.65GHz, 1206 [metrisch 3216], 4-polig, Produktreihe BP
tariffCode: 85480090
Filtergehäuse / Bauform: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Bandpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
productTraceability: No
Durchlassfrequenz: 1.85GHz to 2.65GHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BP1206A2250ANTR\500 BP1206A2250ANTR\500 Виробник : KYOCERA AVX BP1206-LGA-Filter.pdf#page=2 Description: RF FILTER BAND PASS 2.25GHZ 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.25GHz Center
Insertion Loss: -1.5dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 606 шт:
на замовлення 446 шт:
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Bandpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: BP Series
productTraceability: No