BP30-10GN-B PKG
BP30-10GN-B PKG SUPERIOR ELECTRIC
Виробник: SUPERIOR ELECTRIC
Description: SUPERIOR ELECTRIC - BP30-10GN-B PKG - BINDING POST, 30A, #10-32, STUD, GREEN
tariffCode: 85369095
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
Steckverbinderfarbe: Green
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 30A
Nennspannung: 1kV
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Kontaktmaterial: Brass
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Panel Mount
Produktpalette: BP30 Series
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SUPERIOR ELECTRIC - BP30-10GN-B PKG - BINDING POST, 30A, #10-32, STUD, GREEN, tariffCode: 85369095, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, Steckverbinderfarbe: Green, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 30A, Nennspannung: 1kV, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Kontaktmaterial: Brass, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Steckverbindermontage: Panel Mount, Produktpalette: BP30 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP30-10GN-BPKG Виробник : Specialty Product Technologies Conn Binding Post M 1 POS ST Panel Mount 1 Port Green