BPC10220J
BPC10220J IRC (TT electronics)
bpc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 22 Ohm 5% 10W ±100ppm/°C Molded RDL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук