BPC120715106
BPC120715106 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON BLUE SMART IP67 12V 7A B
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 2.36" L x 8.31" W x 3.35" H (60.00mm x 211.00mm x 85.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 120V
Type: Desktop
Termination Style: NEMA 5-15P
Voltage - Nominal: 12V
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VICTRON BLUE SMART IP67 12V 7A B, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 2.36" L x 8.31" W x 3.35" H (60.00mm x 211.00mm x 85.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 120V, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 5-15P, Voltage - Nominal: 12V, Part Status: Active.