BPC120731104R
BPC120731104R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 12V 7A B
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 7.68" L x 3.66" W x 1.77" H (195.00mm x 93.00mm x 45.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 120V
Type: Desktop
Termination Style: NEMA 1-15P
Voltage - Nominal: 12V
Написати відгук
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 12V 7A B, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 7.68" L x 3.66" W x 1.77" H (195.00mm x 93.00mm x 45.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 120V, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 1-15P, Voltage - Nominal: 12V, Part Status: Active.