BPC121531104R
BPC121531104R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON IP65 12V 15A BATTERY CHA
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 7.60" L x 4.13" W x 2.28" H (193.00mm x 105.00mm x 58.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 120V
Type: Desktop
Termination Style: NEMA 1-15P
Voltage - Nominal: 12V
Написати відгук
Description: VICTRON IP65 12V 15A BATTERY CHA, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 7.60" L x 4.13" W x 2.28" H (193.00mm x 105.00mm x 58.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 120V, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 1-15P, Voltage - Nominal: 12V, Part Status: Active.