BPC121546102
BPC121546102 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: BLUE SMART IP22 CHARGER 12/15(3)
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 9.69" L x 3.07" W x 2.56" H (246.00mm x 78.00mm x 65.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 120V
Type: Desktop
Termination Style: NEMA 5-15
Voltage - Nominal: 12V
Написати відгук
Description: BLUE SMART IP22 CHARGER 12/15(3), Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 9.69" L x 3.07" W x 2.56" H (246.00mm x 78.00mm x 65.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 120V, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 5-15, Voltage - Nominal: 12V, Part Status: Active.