BPC240531104R
BPC240531104R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 24V 5A B
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 7.48" L x 3.74" W x 1.85" H (190.00mm x 95.00mm x 47.00mm)
Termination Style: NEMA 5-15P
Voltage - Nominal: 24V
Написати відгук
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 24V 5A B, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 7.48" L x 3.74" W x 1.85" H (190.00mm x 95.00mm x 47.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 5-15P, Voltage - Nominal: 24V, Part Status: Active.