BPC240815106
BPC240815106 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON BLUE SMART IP67 24V 8A B
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 2.56" L x 8.62" W x 3.90" H (65.00mm x 219.00mm x 99.00mm)
Termination Style: NEMA 5-15P
Voltage - Nominal: 24V
Написати відгук
Description: VICTRON BLUE SMART IP67 24V 8A B, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 2.56" L x 8.62" W x 3.90" H (65.00mm x 219.00mm x 99.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 5-15P, Voltage - Nominal: 24V, Part Status: Active.