BPC240831104R
BPC240831104R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 24V 8A B
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 7.48" L x 4.13" W x 2.36" H (190.00mm x 105.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 120V
Type: Desktop
Termination Style: NEMA 5-15P
Voltage - Nominal: 24V
Написати відгук
Description: VICTRON BLUE SMART IP65 24V 8A B, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 7.48" L x 4.13" W x 2.36" H (190.00mm x 105.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 120V, Type: Desktop, Termination Style: NEMA 5-15P, Voltage - Nominal: 24V, Part Status: Active.