Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCA00070745101M00
BPCA00070745101M00
BPCA00070745101M00 Pulse Electronics
BPCA_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 312mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 800mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 312mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 800mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.