Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCF00070728330M00
BPCF00070728330M00
BPCF00070728330M00 Pulse Electronics
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Current - Saturation (Isat): 650mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm, Current - Saturation (Isat): 650mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.