Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCF00101065220MAE
BPCF00101065220MAE
BPCF00101065220MAE Pulse Electronics
DATASHEET_BPCF00131355_SERIES_P_1313_9001
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 3.41A 37.6 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 37.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.41 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 3.41A 37.6 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 37.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.41 A.