Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCI000707461R2T00
BPCI000707461R2T00
BPCI000707461R2T00 Pulse Electronics
BPCI_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 6.8 A.