Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCI00101040100T00
BPCI00101040100T00
BPCI00101040100T00 Pulse Electronics
BPCI_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 77mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 77mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.