Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPCI00121260150TA0
BPCI00121260150TA0
BPCI00121260150TA0 Pulse Electronics
DATASHEET_BPCI00121260_SERIES
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 5A 31.9 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 31.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 5A 31.9 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 31.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5 A.