Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPDH000404152R2T00
BPDH000404152R2T00
BPDH000404152R2T00 Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.32 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.32 A.