Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPDL00030312100M00
BPDL00030312100M00
BPDL00030312100M00 Pulse Electronics
BPDx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 350mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 350mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.