Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPDN00040423100Y00
BPDN00040423100Y00
BPDN00040423100Y00 Pulse Electronics
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 117mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±25%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 117mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.