Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPDR00070730120T00
BPDR00070730120T00
BPDR00070730120T00 Pulse Electronics
DATASHEET_BPDR00060620_SERIES_P_0606_9014
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.55A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.55 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 1.55A 70 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.55A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 1.55 A.