Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPDR00080840150M00
BPDR00080840150M00
BPDR00080840150M00 Pulse Electronics
BPDx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 67mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.75A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 67mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.75A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3131, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.