Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPED0010042480NK2E
BPED0010042480NK2E
BPED0010042480NK2E Pulse Electronics
BPED_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.150" W (10.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.1mOhm
Current - Saturation (Isat): 80A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 80 nH
Current Rating (Amps): 33 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.150" W (10.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.1mOhm, Current - Saturation (Isat): 80A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 80 nH, Current Rating (Amps): 33 A.