BPF1608LM15R6000A Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: BAND-PASS FILTER 5-7GHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.1475GHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 1.955GHz
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BAND-PASS FILTER 5-7GHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.1475GHz Center, Insertion Loss: 0.7dB, Bandwidth: 1.955GHz, Height (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active.