BPH1-14-00
BPH1-14-00 BIAS Power
BPLDS00026_1-2538336.pdf
Виробник: BIAS Power
AC/DC Power Modules 1W 14V SINGLE 100-375VAC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 14V 1W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 14V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції BPH1-14-00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPH1-14-00 BPH1-14-00 Виробник : Cita Technologies, LLC. BPH-1-DS-03172014.pdf Description: AC/DC CONVERTER 14V 1W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 1.10" L x 0.92" W x 0.55" H (27.9mm x 23.2mm x 14.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 100 ~ 375 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 14V