BPH323023W5-390T
BPH323023W5-390T TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
BPH Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 39 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.121" L x 0.114" W (3.08mm x 2.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.091" (2.30mm)
Current Rating (Max): 21A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.6mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 39 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 39 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.121" L x 0.114" W (3.08mm x 2.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.091" (2.30mm), Current Rating (Max): 21A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.6mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 39 Ohms @ 100 MHz.