Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPPM00070638272X00
BPPM00070638272X00
BPPM00070638272X00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 1A 2LN 2.7K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm
Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1A 2LN 2.7K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 63mOhm, Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz.