Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPPM00090550901X00
BPPM00090550901X00
BPPM00090550901X00 Pulse Electronics
BPPM_Series-3473872.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Common Mode Chokes / Filters 900UH 1.6A 2LN 900 Ohm SMD
Написати відгук