Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPPM00121164800X00
BPPM00121164800X00
BPPM00121164800X00 Pulse Electronics
BPPM00121164800X00
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 10A 2LN 230 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm (Typ)
Impedance @ Frequency: 230 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 10A 2LN 230 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.252" (6.40mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm (Typ), Impedance @ Frequency: 230 Ohms @ 100 MHz.