Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPPM00151360152X00
BPPM00151360152X00
BPPM00151360152X00 Pulse Electronics
BPPM00151360152X00
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 8.5A 2LN 1.5K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 8.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 9mOhm
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 8.5A 2LN 1.5K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.236" (6.00mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 8.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 9mOhm, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.