BPR10300J
BPR10300J IRC (TT electronics)
bpr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 30 Ohm 5% 10W ±100ppm/°C Molded Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук