Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPRR00101031121M00
BPRR00101031121M00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 120UH 650MA 754 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 754mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 890mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 650MA 754 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 754mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 890mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.