Продукція > BOURNS > BPS160-AG010B-2DG
BPS160-AG010B-2DG
BPS160-AG010B-2DG Bourns
bps160.pdf
Виробник: Bourns
Board Mount Pressure Sensor 0psi to 145psi Gauge 6-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board Mount Pressure Sensors 10mm Analog Pressure Sensor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPS160-AG010B-2DG BPS160-AG010B-2DG Виробник : Bourns bps160.pdf Board Mount Pressure Sensors 10mm Analog Pressure Sensor